Haber

Merve Boluğur ve Mert Aydın’ın Işık Hızıyla Biten Evliliğindeki Boşanma İddiaları Çok Konuşulacak

Merve Boğur ve Mert Aydın düş üzere bir düğünle evlendikten sonra geçtiğimiz gün ışık süratiyle boşandı. Çiftin boşanma sebepleri olarak ortaya çıkan savlar çok konuşulacak cinsten.

Merve Boluğur ve Mert Aydın bildiğiniz üzere 2 Ekim tarihinde mükemmel bir düğünle evlenmişti. Hatta toplumsal medya kullanıcıları, Merve Boluğur’u 2022’nin en hoş gelini ilan etmişti.

Boluğur her paylaşımında kocasına olan aşkını lisana getirmekten çekinmiyordu, birden fazla şahsa nazaran her şey yolundaydı.

Hatta kendisine sataşanlara sert çıkışlar yapmaktan da geri kalmıyordu.

Ancak ne olduysa bu düş üzere evlilik yalnızca 2 ay sürdü ve çift geçtiğimiz gün tek celsede boşandı. Merve Boluğur boşanma kararını Instagram’dan bu biçimde duyurmuştu ?

Boşanmayla ilgili dedikodular devam ederken bugün 2. Sayfa programında yeni tezler ortaya atıldı.

İddiaya nazaran çiftin boşanma sebeplerinden kimileri şöyle: Merve, evliliğin sonraki günü “bana kimse kural koyamaz” dedi ve eşine “İstediğim vakit uyanırım ev işleriyle istediğim zaman ilgilenirim. Sıkıntıya gelemem üstüme gelme.” diye de ekledi.

Bir öbür tez ise evlilikten kısa mühlet sonra Mert Aydın’ın ameliyat olması ve Merve Boluğur’un eşiyle ilgilenmemesi üzerine.

Müge Dağıstanlı’nın iddiası tam olarak şöyle ‘O süreçte eşine dayanak olamıyor. Daha evleneli 6 gün olmuşken Mert annesinin meskenine gitmeye karar veriyor. Çocuğa annesi ve babası bakıyor ancak Merve aileyle pozlar paylaşıyor. Hastalıkta sıhhatte deyip dayanak olmuyor. Sıkılıyor’

Mert Aydın’ın dikişleri bile alınmamışken Merve Boluğur’un balayına çıkmak istemesi de bir diğer sav.

Bu süreçten sonra boşanma teklifinin birinci olarak Mert Aydın tarafından lisana getirildiği söyleniyor. Bakalım Merve Boluğur bu tezlere karşılık verecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu