Teknoloji

Counter-Strike 2’de Yeni Keşfedilen Half-Life Referansına Bakın

Geçtiğimiz ay duyurusu yapılan Counter-Strike 2’nin beta süreci hız kesmeden devam ediyor. Oyuncuların yeni sistemi tanıması ve oyuna uyum sağlayabilmesi için başlatılan beta sürecinde yeni bir Half-Life referansı bulundu. Hal böyle olunca Half-Life 3 söylentileri de ivme kazandı.

Counter-Strike 2 geçen ay resmi olarak duyurulmuştu.

Counter-Strike 2, geçtiğimiz ay Twitter’da paylaşılırken ve detayları oyun belgelerinde yer alırken resmi olarak duyurulmuştu. Halihazırda oynanan Global Offensive’i yeni oyun motoruna aktaracak ve farklı mekanik özellikler ekleyecek olan oyun için beta süreci de başladı.

Elbette oyunu inceleyenlerin gözünden hiçbir şey kaçmaz.

Ritcher Overtime ve Youtuber adlı bir Twitter kullanıcısı, oyundaki ‘çift baretta’ silahının üzerinde bir yazı keşfetti. Raunt başlamadan önce silah mağazasından satın alınan bu silahla ilgili detay, Half Life oyununa gönderme içeriyor.

Silahın üzerindeki yazıt; “Gordon F.”

Half-Life oyununun ana karakteri Gordon Freeman’a gönderme niteliğinde olan bu yazı, elbette Half-Life 3 argümanlarını güçlendirdi. Konuyla ilgili birçok detayı Twitter’da paylaşılan gönderi altında bulmak mümkün.

Hatta bazı oyuncular Remake ve grafik revizyonuna odaklanıyor.

Peki bu makalenin ne hakkında olduğunu düşünüyorsunuz?

Counter-Strike 2’deki bu silahın üzerindeki Gordon F. yazısı sizce neden bahsediyor? Önümüzdeki günlerde yeni bir oyun duyurusu veya mevcut oyunun Remake versiyonuna bir gönderme olabilir mi? Yorumları bekliyoruz ?

samandag-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu