Haber

Denizlispor’un geleceği minikler yeni sezona iddialı hazırlanıyor

– Denizlispor’un geleceğin çocukları yeni sezona iddialı hazırlanıyor.

DENİZLİ – Geçtiğimiz sezonu katıldığı turnuvalarda başarılı sonuçlar ve kupalarla kapatan Denizlispor U13 Takımı, yeni sezon hazırlıklarını Teknik Sorumlu İsa Akan nezaretinde Denizlispor Kınıklı tesislerinde sürdürüyor.

Denizlispor’un geleceği olarak gösterilen minik horozlar, haftanın en az 3-4 günü çalışarak kendilerini geliştirmeyi ve lige hazır başlamayı hedefliyor. Personel, yeni dönem hazırlıklarını Teknik Sorumlu İsa Akan nezaretinde Denizlispor Kınıklı tesislerinde sürdürüyor. Dönem hazırlıklarına ilişkin açıklamalarda bulunan yeşil siyahlı takımın deneyimli antrenörü İsa Akan, idmanlardan çok memnun olduğunu belirterek, “Çalışmalar iyi gidiyor. Maçlarımız muhtemelen bahar aylarında oynanacak. . Geçen yıl çok geç oldu. Sıcaktaydık. Bu yıl biraz erken olabilir. Ama bu kadar. “Yaklaşık bir buçuk aydır sezonu açmamıza rağmen çalışmalarımızı sürdürüyoruz. . Kesinlikle haftanın 3-4 günü antrenman yapıyor. Bir gün hazırlık maçı yapacağız” dedi.

“Turnuvaları kaçırmıyoruz”

Teknik Sorumlu Akan, miniklere sıkı bir çalışma programı uyguladıklarını belirterek, “Bunun dışında zaman zaman turnuvalara da katılıyoruz. Geçtiğimiz günlerde turnuvalar vardı. Çok başarılıydı. Denizlispor olarak altyapı koordinatörümüz Ahmet Yıldırım güzel turnuvalar düzenledi. Bu yıl da turnuvalara katıldık. Katılmaya devam edeceğiz. Çünkü çocukların gelişimi açısından çok değerli. Farklı takımlarla hazırlık maçları oynuyoruz ama turnuvalara katılıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu